Ons team breidt uit!

Ons team breidt uit!

De Transformisten vzw
geschreven door De Transformisten vzwlaatst aangepast op 06/05/2021
Bekijk hier de vacatures bij De Transformisten en Repair&Share:
Team De Transformisten vzw en Repair&Share vzw (c) Sien Verstraete

 

De Transformisten vzw en zusterorganisatie Repair&Share vzw werken nauw samen, de medewerkers vormen één hecht team. En dat team breidt de komende maanden uit... Ontdek hier onze vacatures: 

 

De Transformisten vzw werft een campagne- en projectcoördinator aan die het thema sufficiëntie op de publieke agenda helpt te zetten 

 • De Transformisten stelt overconsumptie in vraag. We kiezen voor een samenleving waarin economische groei niet langer een doel op zich is. In de plaats willen we een economie vormgeven die welzijn centraal zet. Onder de noemer 'sufficiëntie' en ‘Hoeveel is genoeg’ kiezen we resoluut voor beter in plaats van meer. Om onze werking verder uit te bouwen, zijn we op zoek naar een campagne- en projectcoördinator die het thema sufficiëntie (een economie van genoeg) op de publieke agenda helpt te zetten 
 • Klik door naar de vacature
 • Sollicitaties welkom tot en met 30 mei 2021
   

Repair&Share vzw zoekt een communicatie- en projectmedewerker 

 • Een enthousiaste communicator die thema's als Recht op Repareren of de kracht van de deel- en repareersector vlot vertaalt naar een breed publiek en naar een community van repair- en deelinitiatieven; een collega die graag wil meewerken aan lopende en toekomstige projecten
 • Lees hier de volledige vacature
 • Reageer ten laatste op 30 mei 2021
   

Repair&Share vzw zoekt ook een projectcoördinator Deel IT

 • Het Cera project Deel IT ondersteunt de digitale onderwijskansen van kinderen uit financieel kwetsbare gezinnen met deelpunten van kwalitatieve laptop en begeleiding bij het installeren van een internetverbinding en het gebruik van de laptop: een project dat sociale inclusie verbindt met circulaire economie
 • Meer informatie vind je in de vacature
 • Voor snelle beslissers: stuur je sollicitatie ten laatste zaterdag 8 mei 2021 in!
   

De Transformisten vzw en Repair&Share vzw selecteren kandidaten op basis van vaardigheden en ervaring. Kandidaten die onze superdiverse samenleving omarmen en weerspiegelen, heten we van harte welkom.